עיצוב הנוף והסביבה-ריצופי וחיפוי חוץ מאבן מפורצלן ומקלינקר ועבודות אבן

חברת אלפקס בע"מ, הקיימת כבר משנת 1984, מציעה מספר פתרונות של חיפוי וריצוף למרחב הציבורי הפתוח: ריצוף וחיפוי באריחי גרניט-פורצלן או קלינקר,  חיפויי מעברים תת-קרקעיים או גשרים עיליים באריחי קלינקר או אריחי פורצלן צבעוניים. בנוסף, אצלנו בחברה ניתן למצוא גם אריחי פורצלן דמויי אבן, חיפוי יבש ועוד, כך שעבור כל פרויקט שבו אתם מעורבים ושעבורו אתם מחפשים פתרונות חיפוי חוץ, אצלנו תמצאו את הטוב ביותר. כשמדברים על המרחב הפתוח מדברים על החלקים החיצוניים של בתי הספר, האוניברסיטאות, מוסדות הבריאות השונים וכדומה, כך שאין זה מפתיע הלקוחות שלנו בחברה רבים ומגוונים.

שירות נלווה
מעבר לכך שאצלנו בחברה תוכלו למצוא את האריחים השונים שאתם מחפשים לצרכי חיפוי פנים או חוץ, אצלנו תוכלו גם ליהנות משירות נוסף שכולל:

-    מתן פתרונות טכניים לעמידות בשחיקה ובשבר
-    עמידות גבוהה ב"תעבורת אדם"
-    עמידות בפני החלקה
-    התאמה לתקן לנגישות בכל מקום שצריך
-    עמידה בכל הדרישות הנוספות מהשימושים השונים באזורים שבהם מותקן החיפוי

המוניטין שלנו הוא מוניטין של שנים רבות כי יש לנו יותר משני עשורים של מומחיות בתחום הזה, כך שאיתנו אתם במקום הנכון.

מגוון רחב של אפשרויות
הסיבה הנוספת שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו כשאתם זקוקים לריצופי חוץ, היא שאצלנו תמצאו מגוון רחב. מעבר לכך שאצלנו תוכלו לבחור בין הרבה סוגים של אריחים שונים, אצלנו תמצאו גם מגוון רחב של דוגמאות וצבעים. כך תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהייה אפילו יותר יפה ממה שתכננתם ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת להזמנת שירותינו המקצועיים בתחום.

לחץ לגלריית תמונות נבחרות של ריצופי חוץ מאבן, פורצלן וקלינקר, ועבודות אבן לנוף וסביבה.