פרופיל החברה

חברת אלפקס בע"מ (נוסדה 1984), הינה יבואנית ומשווקת מובילה, של אריחים לחיפוי וריצוף (לעיצוב פנים וחוץ), של בניינים ופרוייקטים ציבוריים, מוסדיים ותעשייתיים. למרכזי משרדים, מסחר ותחבורה. למוסדות בריאות, חינוך, מתקני ספורט ונופש, וכו'.

סל המוצרים הרחב של חברת אלפקס נועד לתת מענה משולב של תיכנון ועיצוב של האזורים הציבוריים, יחד עם מתן פתרונות טכניים איכותיים ל: עמידות גבוהה בשחיקה ושבר, עמידות ב"תעבורת אדם" גבוהה במיוחד, עמידות בפני החלקה (יבש רטוב - תקן ת"י 2279), התאמה לתקן לנגישות (תקן ת"י 1918), ועמידה בכל הדרישות הנוספות הנגזרות מהשימושים השונים באזורים הנ"ל.

חברת אלפקס נשענת על מוניטין בן מיליוני מ"ר רבים של חיפויים וריצופים, עם ידע וניסיון בן למעלה משני עשורים, במגוון גדול מאד של פרוייקטים: בנייני מגורים, בנייני משרדים ומסחר, בתי חולים, קופות חולים, דיור-מוגן ומוסדות סיעודיים, תחנות רכבת ואוטובוס, אוניברסיטאות, בתי ספר וגני ילדים, מכוני כשר וספורט, קאונטרי-קלאב'ס ובריכות שחיה, מתקני צבא ומשהב"ט, מפעלי תעשיה (היי-טק, מזון, כימיה, פרמאצבטיה, וכו'), מקוואות טהרה, בתי-כנסת וישיבות, וריצוף חוץ מעוצב לאזורי ציבור, ועוד...