חיפוי חזיתות חוץ באריחי קלינקר מיושמים בהדבקה

חברת אלפקס בע"מ, אשר נוסדה אי שם בשנת 1984, מציעה מבחר גדול של אריחי קלינקר לחיפוי של חזיתות חוץ במבנים שונים. בין יתר הלקוחות שלנו ניתן לראות מוסדות ציבוריים, מבני מגורים ואפילו בתים פרטיים. את אריחי חיפוי החוץ אנו משלבים באמצעות הדבקה בגדלים וגוונים על בסיס "טרה-קוטה" ו"גווני אדמה" נוספים. אצלנו בחברה תוכלו למצוא מגוון רחב של צבעים, סגנונות ואפילו גדלים של אריחים לחיפויי חוץ כך שהתוצאה הסופית תהייה מרשימה ותוסיף לעיצוב הבניין שלכם.

למה דווקא אריחי קלינקר?
אריחי הקלינקר שייכים למשפחת הקרמיקה, והם משמשים זה למעלה ממאתיים שנים לחיפוי חזיתות, לריצוף HEAVY DUTY  חיצוני וליישומי ריצוף תעשייתיים. מדובר על אריחים שאומנם עברו שינויים רבים והיום הם הרבה יותר מודרניים מכפי שהם היו בעבר, אך העיקרון הוא תמיד אותו עיקרון: אריחים איכותיים ויציבים שיכולים להחזיק לשנים רבות. האריחים מיושמים בהדבקה חזקה ע"ג תשתית טיח על פי תקן ת"י 1555/1  להדבקת אריחי קרמיקה לחזיתות חוץ.  ("מפרט יישום" נמצא  ב"כפתור מפרטי יישום").

אנשי המקצוע שלנו
זה בהחלט נכון שבתחום האריחים וחיפויי החוץ תוכלו לפנות גם לחברות אחרות שעוסקות בייבוא ובשיווק של מוצרים כאלה, אך לא בכל מקום תפגשו את אנשי המקצוע המובילים שמועסקים אצלנו. כל אנשי המקצוע שלנו חיים ונושמים את התחום הזה מזה שנים, מה שאומר שיש להם הרבה מאוד ניסיון, ידע ומקצועיות בתחום. אנו עושים שימוש בחומרים הכי טובים שיש ואף מספקים ללקוח שירותי ייעוץ בבחירת החיפוי המתאים לכל מקום, כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כי אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.

 

תמונות נבחרות של חיפוי לחץ לגלריית חזיתות חוץ בהדבקה של חיפוי חזיתות באריחי קלינקר מיושמים בהדבקה.

 

תגיות : קלינקר, אריחי חיפוי חוץ.